www.cvonline.hu

Területi értékesítő

  • A hirdetés 635 napja lejárt

A Food Analytica Kft. 2006-os megalakulása óta a magyarországi laborszolgáltató piacon egyedülálló fejlődésen ment keresztül. Mára két gyulai telephelyén, több mint 1500 m2-en, a legmodernebb technológiával rendelkező professzionális laboratórium vált, és jelenleg a legnagyobb hazai tulajdonú magánlaboratórium Magyarországon. Ügyfelei elsősorban élelmiszeripari, takarmányipari, mezőgazdasági és élelmiszerkereskedelmi vállalatok.

A Food Analytica Kft. vállalati sikerét innovációs képessége és az ügyfelek igényeire adott gyors válaszok határozzák meg. Fejlődésünk záloga az értékteremtés és a kitartó munka. Ha alkalmasnak érzi magát arra, hogy Társaságunk fejlődését támogassa, akkor oldjon meg velünk új feladatokat! Ennek érdekében keresünk

munkatársat.

Feladatok:

  • meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
  • új partnerek felkutatása
  • árajánlatok, szerződések készítése
  • eseti mintavételi és mintaszállítási feladatok

Elvárások:

  • Felsőfokú, természettudományi területen szerzett szakirányú végzettség (pl. agrármérnök, élelmiszermérnök, biológus, stb.)
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság.
  • Rugalmas, logikus, gyors gondolkodás.
  • Megfelelő teherbírás.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • B kategóriás jogosítvány
  • Azonnali munkábaállás

Előny:

  • Korábbi hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Ajánlatunk:

  • Lendületes fejlődést produkáló vállalati háttér.
  • Befogadó, együttműködő, dinamikus csapat, változó feladatkör.
  • Kiváló szakmai fejlődési lehetőség.
  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások.
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál.

Munkavégzés helye: Budapest és Dunántúl

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, e-mailen várjuk fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével, illetve motivációs levelét.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő