www.cvonline.hu

TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 278 napja lejárt

Nemzetközi GPS nyomkövetéssel és helymeghatározással foglalkozó cég

MUNKATÁRSAT KERES

Feladatok:

  • A cég szolgáltatásainak értékesítése, új üzleti kapcsolatok kialakítása
  • Új ügyfelek felkutatása illetve kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Az üzletág adott régióban történő teljes körű képviselete
  • Elszámolások, jelentések, beszámolók készítése
  • A megkötött szerződések követése és ellenőrzése
  • Az eladási tervek teljesítése
  • A termékek profi módon való bemutatása a jövőbeli ügyfeleknek.

Elvárások:

  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Vevőközpontú gondolkodásmód, sikerorientált szemlélet
  • Kifogástalan megjelenés
  • Önálló munkavégzés, precizitás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kereskedelmi ismeret,
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előny:

  • 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat a nyomkövető rendszerek értékesítése terén

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony
  • Alapbér és jutalék
  • Folyamatos képzés, tréning program
  • Mobiltelefon, céges gépkocsi, valamint laptop céges használatra
  • Fiatal, lendületes, segítőkész csapat

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok és információk:

  • Fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levél.
  • Lehetséges legkorábbi munkakezdés dátumának megjelölése.
  • Nettó fizetési igény megjelölése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk (fényképes) önéletrajzát, bérigény feltüntetésével a következő cimre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő