www.cvonline.hu

Területi értékesítő (növénytermesztési ágazat)

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.04.
Jelentkezési határidő: 2017.11.21.

Szívesen építenéd karriered egy piacvezető, folyamatosan növekvő nemzetközi vállalatnál?
Van már pár év tapasztalatod az agrárszektorban?
Akkor jó hírünk van: partnerünk jelenleg legújabb értékesítő munkatársát keresi!

Pozíció leírása / Job description

Mi lesz a feladatod?
- a termékek megismertetése a termelőkkel, bemutatók tartása
- a meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása és új partnerek akvizíciója
- a konkurencia nyomon követése, új termékek bevezetése
- disztribúció-fejlesztés, riportok készítése, vevői visszajelzések értékelése

Elvárások / Requirements

Mikkel rendelkezel Te?
- felsőfokú agráripari végzettség
- releváns szakmai tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány
- kiváló kommunikációs készség, értékesítési véna

Amit kínálunk / Offer

Mit adunk mi?
- versenyképes alapbér + autó, telefon
- teljesítményarányos és egyéb juttatások
- hosszútávú szakmai fejlődési lehetőség
- stabil, nagy múlttal rendelkező vállalat
- nemzetközi munkakörnyezet

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Egyéb hasonló állások Önnek
Területi értékesítő és szaktanácsadó (sertés ágazat)

Érdekel a nemzetközi agrárpiac?Jövőbeni karrier...
Szabolcs-Szatmár-Bereg

Területi értékesítő / futár

Cégnév elrejtése

Dinamikusan fejlődő, szépségiparban tevékenyked...
Pest, Budapest, Csongrád

Értékesítő

Stabil háttérrel, folyamatosan bővülő termékpal...
Fejér, Veszprém, Somogy, Komárom-Esztergom