www.cvonline.hu

Területi értékesítési vezető

  • A hirdetés 822 napja lejárt

Feladatok:

  • Pest-megye vagy Hajdú-Bihar vagy Borsod-Abaúj-Zemplén megyei régiók értékesítési koncepciójának végrehajtása,
  • Folyamatok és rendszerek fejlesztése, hiányosságok feltárása, megoldási javaslatok kidolgozása és azok bevezetése,
  • A hatáskörébe tartozó régiókban a területi képviselők munkájának megszervezése, operatív irányítása és ellenőrzése,
  • Éves tervek teljesítése,
  • Ügyféltárgyalások lebonyolítása.

Elvárások:

  • Legalább 5 éves értékesítési munkatapasztalat (vezetőként minimum 3év),
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban (német nyelvtudás előny),
  • Magas fokú egyéni felelősségvállalás,
  • Képesség több, egy időben zajló feladat koordinálására, a prioritások szerinti hatékony munkára,
  • CRM rendszerek használatában szerzett tapasztalat előny,
  • B kat. jogosítvány.

Előny:
B
iztosítások értékesítéseben szerzett tapszatalat.

Amit kínálunk:

  • Piacvezető, kimondottan stabil, folyamatosan növekvő cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája,
  • Szakmai megbecsülés, hosszú távú személyes fejlődés,
  • Lendületes, kreatív csapat,
  • Versenyképes fizetés és kimagasló juttatási csomag.

Munkavégzés: Pest-megye vagy Hajdú-Bihar vagy  Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Jelentkezni:

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres nemzetközi cég munkatársa lenni, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát - a pozíció és fizetési igény megjelölésével - az alábbi e-mail címre. Kérem jelölje meg, melyik megyében történő munkavégzésre pályázik.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol