www.cvonline.hu

TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

  • A hirdetés 879 napja lejárt

A FunderMax, Ausztria egyik vezető gyártója és forgalmazója a faipari alapanyagok és a compact lapok területén. A vállalat globális jelenlétének, jelentős exporttevékenységének és három gyártótelepének köszönhetően fontos gazdasági szerepet tölt be a régióban.

Értékesítési csapatunk erősítése érdekében meghirdetjük az alábbi pozíciót:

Link megjelenítése" target="_blank">

- Magyarország -

Feladatok:

Elvárások:
  • Befejezett műszaki vagy kereskedelmi tanulmány
  • Többéves szakmai tapasztalat előnyt jelenthet
  • Műszaki ismeretek előnyt jelenthetnek
  • Kiváló tárgyalási készség
  • Hiteles megjelenés
  • Utazási hajlandóság és rugalmasság
  • Készség a csapatmunkára, vevő- és ügyfél orientáltság, szolgálatkészség
  • Alapos MS-Office ismeretek
  • SAP és CRM ismeretek előnyt jelenthetnek
  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás

Amennyiben érdekli a vonzó alapfeltételek mellett kínált szakmai kihívás, és élni kíván a  fentismertetett karrierlehetőséggel sikeres vállalatunknál, várjuk német vagy angol nyelvű jelentkezését  "Jelentkezés" gombra kattintva.

 FunderMax GmbH
Personalabteilung, z. H. Frau Martina Gratzer
Klagenfurter Str. 87-89, A-9300 St. Veit/Glan
illetve e-mail címen (1 darab, 2 MB-ot meg nem
haladó PDF melléklettel): E-mail cím megjelenítése
%20?subject=Bewerbung%3A%20BOTENFAHRER/IN%20bzw.%20MITARBEITER/IN%20in%20der%20MUSTERFERTIGUNG" target="_blank"> E-mail cím megjelenítése
  Link megjelenítése" rel="nofollow" target="_blank">