www.cvonline.hu

Területi Értékesítési Vezető

  • A hirdetés 1084 napja lejárt

Feladatok:

  • közreműködés egy lakossági területen működő értékesítési csapat irányításában,
  • vállalkozói szemléletű, motiváción alapuló vezetés,
  • a hozzá tartozó értékesítők folyamatos fejlesztése,
  • kapcsolattartás a Bank partnercégeivel

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • kiváló munkakörülmények egy nagy bank hátterével,
  • lehetőség szakmai fejlődésre,
  • korszerű értékesítési struktúra,
  • könnyen értékesíthető termékek

Elvárt profil:

  • dinamikus, környezetét motiválni képes, sikerorientált személyiség,
  • kiemelkedő kommunikációs készség,
  • csapatvezetésében szerzett tapasztalat,
  • szakmai igényesség,
  • lojalitás,
  • alkalmazkodó képesség egy multinacionális cég működéséhez,
  • saját értékesítési tapasztalat ,
  • egyetemi vagy főiskolai végzettség, angol és német nyelvismeret előnyt jelent,
  • saját vállalkozás

Amennyiben a munka felkeltette az érdeklődését és Ön a fenti követelményeknek megfelel, kérjük hogy szakmai önéletrajzát  juttassa el hozzánk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő