www.cvonline.hu

Területi értékesítési vezető

  • A hirdetés 1300 napja lejárt

munkakörbe önállóan dolgozni tudó munkatársat keresünk

Haszongépjármű alkatrész értékesítői tapasztalatokkal rendelkező kollégát keresünk alkatrész értékesítési hálózatunk irányítására, vezetésére. Az idén 23 éves cég a legnagyobb magyarországi független új és használt nagy haszonjármű értékesítő vállalkozás, amely a válság alatt is több mint 350-400 nehéz tehergépjárművet, ill. építőipari gépet értékesít évente. Alkatrész és gumiabroncs üzletágunk szakmai kapacitásának bővítése érdekében keresünk a szakmában jártas kollégát, aki hosszú távon is hasznos tagja szeretne lenni egy kihívásokkal teli munkát végző dinamikus csapatnak.

Feladatok:
- A meglévő és a jelenleg is bővítés alatt álló értékesítési hálózatunk, területi képviselőinknek szakmai irányítása.

- Az ország régiós területein folyó, területi képviselők munkájának koordinálása.

- A területi képviselők munkateljesítményének folyamatos értékelése.

- Forgalmi célok teljesítése felsővezetői segítséggel.
- Az alkatrész érkékesítés dinamikus növelése.

- Rendszeres jelentések készítése a cég által megadott szempontok és elvárások szerint .

Követelmények:
- Kereskedelmi vagy műszaki középfokú végzettség,
- Szakmai tapasztalat: területi értékesítő min. 3 éves tapasztalat,

- Haszonjármű alkatrész vonalon meglévő élő kapcsolati tőke,
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, Word, Excel ismerete

- Érvényes „B” kategóriás jogosítvány
- Aktív, releváns piacismeret
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, magabiztos fellépés,
- Dinamikus, kreatív személyiség, aki képes önállóan és csapatban is dolgozni,
- Feddhetetlen szakmai előélet

- Saját tulajdonú gépjármű megléte

Előnyt jelent:
- Mezőgazdasági gép és gépalkatrész ismerete.

Amit kínálunk:
- Alkalmazotti jogviszony, pontosan körbehatárolt földrajzi területen

- Versenyképes alapbér
- Cafetéria
- Teljesítményarányos jutalék, jutalom

- Mobiltelefon
- Önálló, felelősségteljes szakmai munka egy hazai tulajdonú, nemzetközileg terjeszkedő szervezetnél
- Folyamatos szakmai fejlődés és továbbképzés
- Fiatalos munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
Az Eurotrade Kft. központi telephelye Kisigmánd

Munkaidő:
Kötetlen.

Pályázat:
- Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését kérjük, hogy a szakmai önéletrajzát és egy motivációs levelet az alábbi címre eljuttatni szíveskedjen

Bővebb információ az Eurotrade Kft-ről és tevékenységéről: Link megjelenítése

Kőrösi István
Tel.: +36 20 / 312-8612

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő