www.cvonline.hu

Területi Értékesítési Vezető (FMCG)

  • A hirdetés 523 napja lejárt

Külföldi tulajdonú, hazai élelmiszeripari gyáregységgel rendelkező, partnercégünk új vezetőt keres a központi régió irányítására, partnerkapcsolatok, értékesítési folyamatok menedzselésesre.

Feladatok:

  • Budapest/Pest megye régióhoz tartozó partnerek rendszeres látogatása, kapcsolattartói feladatkör ellátása
  • Hazai, hagyományos láncokkal partneri kapcsolat kialakítása, fenntartása
  • A területen dolgozó értékesítők irányítása, fejlesztése, motiválása
  • Értékesítési, marketing tervek kidolgozásában részvétel, tervek teljesítése, elemzések készítése
  • Részvétel stratégiai alkotásban, szerződési feltételek megvalósításában
  • új együttműködési lehetőségek kidolgozása és menedzselése az Ügyfélkapcsolati Menedzserekkel karöltve
  • Termékbevezetésben aktív részvétel
  • Riportok készítése a magyarországi vezetésnek, illetve adatok szolgáltatása a külföldi tulajdonosok felé

Elvárások:

  • Több éves FMCG, elsősorban élelmiszeripari területen szerzett releváns tapasztalat – területi vezetői vagy ügyfélkapcsolati menedzser pozícióban
  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Stratégiai gondolkodásmód, üzleti érzék
  • Jártasság kimutatások, elemzések készítésében, prezentálásában
  • Kimagasló tárgyalási, kapcsolattartási készség
  • Eredményorientált, kitartó, dinamikus személyiség
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Excel, PowerPoint)
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat.

Amit Ügyfelünk kínál:

  • Stabil vállalati háttér, dinamikusan bővülő cég
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség 2 éven belül
  • Versenyképes bérezés, vállalati autó
  • Inspiráló légkör, összetartó csapat

Kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő