TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ - DÉL-NYUGAT-MAGYARORSZÁGI RÉGIÓ

  • A hirdetés 990 napja lejárt

Az 1997-ben alapított FHB döntően hazai háttérrel rendelkező bankcsoport, amely országos fiókhálózatára és online megoldásaira támaszkodva, a család bankjaként minden korosztálynak, lakossági és vállalati Ügyfeleknek egyformán kiszámítható és innovatív szolgáltatást nyújtó univerzális pénzügyi szolgáltató.

 Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a Link megjelenítése oldalon.

 Az FHB Bank Zrt. új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

Dél-nyugat-magyarországi régió

A leendő munkatárs feladatai:

  • a Bank képviselete és üzletpolitikai célkitűzéseinek érvényesítése,
  • a tervszámok megvalósításának hatékony támogatása,
  • a hozzárendelt 6 fiók eredményeinek figyelemmel kísérése, elemzése,
  • a bankfiókok értékesítési tevékenységének támogatása, fejlesztése,
  • aktív közreműködés a fióki erőforrások fejlesztésében,
  • a fiókvezetők és a munkatársak kiválasztásában való részvétel, mentorálás, az értékesítési tevékenység coachinja,
  • közreműködés a bank újonnan kialakítandó termékeinek, folyamatainak bevezetésében,
  • a fióki munkafolyamatok optimalizálása,
  • segítségnyújtás a fióki problémák megoldásában
  • a pozíció napi szintű utazással jár, a munkatárs több megyét látogat.

Elvárások:

  • banki, elsősorban hálózati területen szerzett minimum 4 éves vezetői tapasztalat feltétel,
  • banki termékek naprakész ismerete feltétel,
  • felsőfokú közgazdasági, pénzügyi végzettség feltétel,
  • magas szintű értékesítői és kommunikációs képesség,
  • kitűnő problémamegoldó képesség,
  • jogosítvány, több megyére kiterjedő utazási hajlandóság,
  • angol és/vagy német tárgyalóképes nyelvtudás előny.

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

Helyek Baranya
Somogy
Zala
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő