www.cvonline.hu

Területi értékesítési tréner

  • A hirdetés 458 napja lejárt

A HEINEKEN Hungária értékesítési csapatának fejlesztéséhez FMCG értékesítési tapasztalattal rendelkező szakembert keresünk, aki egyéni vállalkozóként nyújt tréneri szolgáltatást Senior Partnerünkön keresztül.

A szolgáltatásról:

  • A szolgáltatás a HEINEKEN Hungária területi értékesítési csapatának (területi képviselők, területi vezetők) képzésére és fejlesztésére irányul a kiskereskedelmi (Retail) és vendéglátó (Horeca) csatornákon belül, összhangban a vállalati stratégiával és az üzleti célkitűzésekkel.
  • A szolgáltatás elvégzéséhez vállalkozói igazolvány szükséges, a tevékenységet Senior Partnerünk irányítja.
  • Két szakembert keresünk, kiskereskedelmi (Retail) valamint vendéglátó (Horeca) üzletágunk értékesítési csapatának fejlesztésére.

FŐ FELADATOK / FELELŐSSÉGI KÖRÖK:

  • Az értékesítési csapat (területi képviselők, területi vezetők) képzési, fejlesztési igényeinek felmérése a teljesítményértékelési eredmények figyelembe vételével
  • Egyéni fejlesztési tervek kialakítása az igények alapján
  • Tréningtervek, képzési anyagok kidolgozása, frissítése
  • Tréningek megtartása és folyamatos coaching a területen dolgozó értékesítői csapat számára
  • Új belépők számára bevezető program összeállítása és a szükséges tréningek megtartása
  • A tréningek és coaching beépülésének és hatékonyságának nyomon követése, az eredmények továbbítása a kereskedelmi vezetés és a HR számára
  • A teljesítményértékelési folyamatban való aktív részvétel, együttműködésben a HR osztállyal és a kereskedelmi vezetőkkel
  • Központi képzési anyag adaptálása a helyi viszonyoknak megfelelően
  • Folyamatos együttműködés a HEINEKEN Hungária társosztályaival (HR, marketing, stb.) az értékesítés hatékony fejlesztése érdekében

ELVÁRÁSOK :

  • Kereskedelmi vagy gazdasági diploma
  • Min. társalgási szintű angol nyelvtudás
  • FMCG vállalatnál területi képviselőként szerzett, legalább 3 éves tapasztalat (akár kiskereskedelmi, akár Horeca területen)
  • Min. 2-3 év területi vezetőként vagy senior területi képviselőként szerzett tapasztalat FMCG területen
  • Tréneri tapasztalat előnyt jelent
  • Számlaképesség, vállalkozói igazolvány
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Meggyőzőerő és önérvényesítő képesség, határozott személyiség
  • Gyakorlatias, problémamegoldó gondolkodás
  • Pro-aktivitás
  • Elemzői készség
  • MS Office ismeretek
  • Jogosítvány

"Jelentkezés" gombra kattintva.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Oktatás / Képzés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol