Területi értékesítési tanácsadó - Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom, Pest megye (BUD-04-056)

  • A hirdetés 1240 napja lejárt

Nemzetközi hátterű, Magyarországon közel 25 éve működő partnercégünk részére keresünk munkatársakat. A vállalat üzleti információ szolgáltatásával, céginformációk értékesítésével foglalkozik.

Feladatok:

  • A cégcsoport üzleti szolgáltatásainak és termékeinek hatékony értékesítése
  • Új ügyfelek felkutatása önállóan és adatbázis alapján
  • Prezentáció alapú értékesítés
  • Ajánlati anyagok összeállítása, elküldése, szerződések megkötése és a kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás és együttműködés a Customer Relations osztállyal
  • Előre meghatározott heti szintű új ügyféltárgyalások lebonyolítása
  • A kitűzött árbevételi terv teljesítése
  • Heti, havi riportok készítése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 1-3 éves, B2B szegmensben, hasonló területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Magabiztos felhasználó MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs, prezentációs- és tárgyalási képesség
  • Eredmény- és célorientált személyiség
  • Ügyfélközpontú magatartás
  • Vállalkozói szemlélet (a munkavégzés vállalkozói jogviszonyban történik)
  • Saját gépkocsi (bérigény megadásánál kérjük, ezt vegye figyelembe)
Helyek Pest
Komárom-Esztergom
Győr-Moson-Sopron
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szabadúszó/ Vállalkozó