www.cvonline.hu

Területi értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 825 napja lejárt

A TensioMed Kft. saját fejlesztésű és gyártású, szabadalmaztatott orvosi műszercsaládjának külpiaci értékesítéséhez keres munkatársakat.

Feladatok:

  • Új piaci lehetőségek felkutatása, megfelelő disztribútorok keresése a műszerek értékesítéséhez,
  • Nemzetközi piacépítés
  • Partnerek támogatása rendszeres kapcsolattartással
  • Cég képviselete kereskedelmi és marketing konferenciákon, kiállításokon

Elvárások:

  • korábbi, sikeres értékesítési gyakorlat külpiacokon,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • átlagon felüli szervezőkészség és problémamegoldó képesség,
  • önálló munkavégzés, határozott fellépés,
  • a munkakör ellátásához nélkülözhetetlen külföldi utazások vállalása,
  • átlagon felüli elhivatottság.

Mit kínálunk:

  • egyedülálló fejlődési és karrierlehetőséget,
  • változatos, színes munkakört,
  • folyamatos szakmai továbbképzést,
  • speciális támogatást orvos-szakmai kérdésekben a tárgyalások során,
  • a havi fix jövedelmen túl magas jutalékot a területen értékesített minden egyes műszer után.

Munkavégzés helye:

A cég székhelye Budapesten van, de a munkakör ellátható vidékről, vagy otthonról is oly módon, hogy hetente egy alkalommal kötelező beszámolót kell tartani a kereskedelmi igazgatónak a cég székhelyén.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol