www.cvonline.hu

Területi értékesítési munkatárs D2D

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezik
  • Szerzett tapasztalatot értékesítési területen
  • Pozitív, értékesítés orientált szemlélet jellemzi
  • Csapatjátékos
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik
  • Magas szintű kommunikációs és együttműködési készséggel bír
  • Jó problémamegoldó képességgel rendelkezik

Amit nyújtunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • kellemes munkahelyi környezet
  • szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán,
  • kiváló csapat
  • tréningek és továbbképzések
  • ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • Egyéni értékesítési tervszámok teljesítése
  • Kiadott címanyag feldolgozása
  • Szoros kapcsolattartás a vezetővel, értékesítőkkel a hatékony információáramlás és a tervszámok elérésének biztosítása
  • Az ezzel összefüggő szerződések megkötése, rögzítése a támogató rendszerekben
  • A helyi versenytársi helyzet ismerete és az információk továbbítása
  • Időszakos (heti, havi) beszámolók pontos elkészítése (status riport, kampányriport)
  • Helyi értékesítési kampányokban részvétel
  • A vállalat belső szabályainak ismerete és betartása
  • Értékesítést támogató rendszerek ismerete
  • Minden kapcsolódó feladat elvégzése a vezető utasítása alapján

Munkavégzés helye:

Nagykanizsa

UPC logó

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó pályázatokat a UPC Karrieroldalon várjuk.