www.cvonline.hu

TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ

  • A hirdetés 603 napja lejárt

A KAISER FOOD Kft. a magyarországi húsipari piac egyik legmeghatározóbb szereplője. A szolnoki és békéscsabai gyártótelephelyekkel rendelkező Vállalathoz várjuk azonnali munkakezdéssel leendő munkatársunkat a következő munkakörbe:

Győr és környéke

A munkakörhöz tartozó feladatok, felelősségek:

  • partnerekkel való kapcsolattartás
  • rendelésfelvétel, értékesítés
  • adminisztráció

A munkakör ellátásához szükséges képzettség, készségek:

  • középfokú végzettség
  • legalább két éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • elhivatottság, rátermettség, határozottság, konfliktuskezelés, precizitás
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Amit ajánlunk:

  • multinacionális vállalati munkakörnyezet
  • teljesítményarányos jutalékos ösztönző rendszer
  • vállalati gépjármű, mobiltelefon, tablet

A jelentkezés módja:

A pozícióra való jelentkezéshez, kérjük, juttassa el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát az Ön által elvárt bruttó fizetési igény megjelölésével 2015. november 30-ig az alábbi e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő