www.cvonline.hu

Területi értékesítési képviselő

  • A hirdetés 916 napja lejárt

Cégcsoportunk sokoldalú, a piacon elismert, kiemelten magas színvonalú szakmai és vevő centrikus beszállítók termékeivel és szolgáltatásaival foglalkozik.

Országos képviseletünk fejlesztéséhez olyan jelentkezőt várunk, aki szeretné megalapozni a hosszú távú elképzeléseit. Akivel szerződést kötünk, területi kizárólagosságot és kiemelt jövedelem csomagot kap.

Dinamikusan fejlődő kereskedelmi rendszerünkbe országosan keresünk

területi értékesítési képviselő

munkatársat

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelek terv szerinti látogatása, kapcsolattartás
  • Ügyfélkör bővítése, új kapcsolatrendszer kiépítése
  • Személyre szabott értékesítési terv teljesítése
  • Megrendelések megvalósulásának biztosítása és szervezése

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Hatékony kommunikációs képesség, mások meghallgatásának a képessége
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány, kezdetben saját autó
  • Talpraesettség, határozottság, vállalkozó szellem
  • Eredményorientáltság

Pályakezdők jelentkezését és szívesen fogadjuk! Munkatársainkat a sikeres és eredményes munkavégzéshez képzésekkel segítjük.

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Területi kizárólagosság
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Pozícióváltási lehetőség cégen belül (szakértő, vezető pozíció)
  • Foglalkoztatás jellege (munkaviszony vagy vállalkozó) és a munkavégzés ideje rugalmas, a munkatárssal történő megegyezés alapján

A munkavégzés helye:

Országosan, megyei régiókban és Budapest.

Pályázatot az alábbi e-mail címre várjuk.