www.cvonline.hu

Területi Értékesítési Képviselő

  • A hirdetés 796 napja lejárt

Nefab Packaging Hungary Kft.

Komplett csomagolási megoldásokat szállító nemzetközi

cég

keres munkatársat

munkakörbe

Feladatok:

  • Értékesítési és üzletpolikai stratégia fejlesztése a magyar piacon
  • Új partnerek felkutatása, üzeltszerzés, piackutatás
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, vevői elégedettség mérése
  • Piaci helyzet elemzése, riportok készítése, megkeresések megvalósulásának realizálása
  • Ajánlati költségvetés elkészítése, tervezése, megvalósulás nyomonkövetése
  • Szoros együmműködés a gyártás és ügyfélszolgálat valamint a beszerzési kollégákkal
  • A NEFAB képviseletében részvétel szakmai rendezvényeken, prezentáció készítése és lebonyolítása
  • Együttműködés, szakmai kapcsolattartás  NEFAB csoport külföldi képviseleteivel

Elvárások:

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Felsőfokú / közgazdasági vagy mérnöki irányú végzettség kifejezetten előny
  • Legalább 5 éves értékesítési tapasztalat csomagolástechnikai vagy B2B területen multinacionális cégek / ipari környezetben
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Precizitás, rugalmasság, terhelhetőség

Karrier lehetőség:

  • Lehetőség előrelépésre, mint Értékesítési Vezető  a cégcsoport értékesítési fejlesztését irányítani

Előnyök:

  • Csomagolástechnikai tapasztalat (ipari szegmensek területén)
  • Mérnöki végzettség vagy tapasztalat
  • További idegen nyelv ismerete
  • ‘B’ kategóriás jogosítvány,  több éves gépkocsi vezetői gyarkolat
  • Tapasztalt nemzetközi munkakörnyezetben , tolerancia
  • Külföldi projektek kapcsán utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb juttatás (bónusz, gépkocsi)
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Jelentkezni elektronikus formában elküldött angol nyelvű önéletrajzzal, bérigény megjelölésével az alábbi elérhetőségen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő