www.cvonline.hu

Területi értékesítési képviselő

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 848104
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal multinacionális partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A cég szolgáltatásainak értékesítése
  • Ajánlatok  és értékesítési tervek készítése,
  • A feladatkörhöz tartozó kötelező adminisztrációs feladatok ellátása
  • Új, potenciális vevőkör felkutatása
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Ügyféllátogatások előkészítése
  • Belső értékesítővel való együttműködés

Elvárások:

  • Értékesítői munkakörben szerzett tapasztalat (3-5 év)
  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatszellemben dolgozás, jó analítikus képeség
  • Önálló, kitartó, kreatív munkavégzés

Munkavégzés helye: Szolnok és vonzáskörzete

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Multinacionális vállalati környezet

Ha felkeltette figyelmét a hirdetésünk, jelentkezzen rá fényképes önéletrajz feltöltésével a honlapunkon keresztül regisztrációt követően: Link megjelenítése