www.cvonline.hu

Területi értékesítési képviselő

  • A hirdetés 1054 napja lejárt

A KUHN csoportot 3 stratégiai divízió alkotja az építőgépek, a rakodógépek és a szerszámok (EMCO) terén. Az egyes divíziók egymástól elkülönülten működnek saját szervezettel, de mind a KUHN Holding égisze alatt. A 40 éve alapított KUHN csoport 10 európai országban, összesen 14 céggel végzi sikeresen tevékenységét.

A nemzetközi cégcsoport milliárdos forgalmú, a magyar piacon 1990 óta működő tagjaként a KUHN Földmunkagép Kft. folyamatosan bővülő tevékenységének köszönhetően keres munkatársat

TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ

pozícióba

Budapest, Pest megye, Komárom-Esztergom megye és Nógrád megye területére.

 Feladatok:

  • KOMATSU és DIECI építőgépek értékesítése
  • Meglévő ügyfélhálózat kezelése és továbbfejlesztése
  • Termékismertetés, termékpromóció
  • Beruházások folyamatos figyelemmel kísérése az értékesítési területen
  • Szerződések előkészítése, megkötése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Műszaki üzletkötőként szerzett tapasztalat elvárás, építőgépek forgalmazásában szerzett értékesítői gyakorlat kiemelt előny
  • Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Felelősségvállalás és problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • A területen működő ügyfélkör alapos ismerete előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Stabil vállalati háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés alkalmazotti jogviszonyban

Munkavégzés helye:

Kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát valamint motivációs levelét a fizetési igény és a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő