www.cvonline.hu

Területi értékesítési képviselő

 Az Alltech Hungary Kft. - agrár szektorban működő, a nemzetközi piacon 30 éve, Magyarországon 20 éve működő, a világ 130 országában jelenlévő cég,

munkatársat keres.

Elvárások:

  • Agrármérnöki vagy állatorvostudományi felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Takarmányozástani ismeretek és gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

 Feladatok:

  • A cég termékeinek értékesítése Magyarországon, szaktanácsadás
  • A meglévő partnerkapcsolatok ápolása, újak kiépítése,
  • A mezőgazdasági szektor hatásainak folyamatos figyelése, elemzések készítése

Előnyt jelent:

  • Agrárszektorban szerzett gyakorlat
  • Értékesítői, kereskedelmi területen szerzett tapasztalat

Új munkatársunknak hosszú távú karrierlehetőséget, versenyképes juttatási csomagot és egy nemzetközi vállalatcsoport stabil hátterét kínáljuk.

Jelentkezéseket (angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal) az

alábbi

 e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem, Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest