www.cvonline.hu

Értékesítési szaktanácsadó

  • Company_icon NOBYSCO Kft.
  • Location_icon Pest, Veszprém, Komárom-Esztergom, Budapest
  • Date_icon 2016.07.14.

NOBYSCO Érted értünk

Cégcsoportunk sokoldalú, a piacon elismert, kiemelten magas színvonalú szakmai és vevő centrikus beszállítók termékeivel és szolgáltatásaival foglalkozik.
Országos képviseletünk fejlesztéséhez a különböző üzletágakba olyan jelentkezőt várunk, aki szeretné megalapozni a hosszú távú elképzeléseit.

Dinamikusan fejlődő kereskedelmi rendszerünkbe országosan keresünk

értékesítési szaktanácsadó

munkatársat.

Feladatok:

  • Fő feladata a vállalat stratégiai üzletágainak megfelelő szolgáltatások értékesítése
  • Meglévő ügyfelek terv szerinti látogatása, kapcsolattartás
  • Üzleti tárgyalások előkészítése, lefolytatása
  • Ügyfélkör bővítése, új kapcsolatrendszer kiépítése
  • Személyre szabott értékesítési terv teljesítése
  • Megrendelések megvalósulásának biztosítása és szervezése
  • A piac változó igényeinek figyelemmel kísérése, a szaksajtó követése

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Hatékony kommunikációs képesség, mások meghallgatásának a képessége
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Talpraesettség, határozottság, vállalkozó szellem
  • Eredményorientáltság
  • Strukturáltság időben és térben, jó szervezőképesség, határidők betartása

Pályakezdők jelentkezését és szívesen fogadjuk!

Munkatársainkat a sikeres és eredményes munkavégzéshez képzésekkel segítjük.

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, kezdetben saját autó

Amit kínálunk:

  • Kiemelt jövedelem csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Pozícióváltási lehetőség cégen belül (szakértő, vezető pozíció)
  • Foglalkoztatás jellege (munkaviszony vagy vállalkozó) és a munkavégzés ideje rugalmas, a munkatárssal történő megegyezés alapján

A munkavégzés helye:

Ügyfélszolgálati központunkban Budapesten a Lurdy Házban illetve Pest megye területén, valamint országosan megyei régiókban.

Pályázatot az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Pest, Veszprém, Komárom-Esztergom, Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Komárom-Esztergom, Veszprém, Pest, Budapest