www.cvonline.hu

Területi értékesítési képviselő (csomagolástechnika)

Régió: Budapest
Komárom-Esztergom
Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2014.02.13.
Hirdetés azonosító: 677611

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális partnerünk számára keresünk egy Területi értékesítési képviselő munkatársat, aki proaktivitásával, lelkesedésével és csomagolástechnikában szerzett szakmai hátterével tovább erősíti a kereskedelmi csapat munkáját.

Feladatok:

- A cég termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
- Meglévő partneri kapcsolatok ápolása, ügyfelek látogatása
- Új ügyfelek felkutatása, majd kapcsolat felvétele az új ügyfelekkel
- A cég értékesítésének és piacrészesedésének folyamatos növelése
- Piaci információk gyűjtése, az adott terület alapos ismerete
- Rendszeres jelentések készítése
- Értékesítési folyamatot támogató adminisztratív tevékenységek elvégzése

Elvárások:

- Csomagolástechnikai termékek értékesítésében szerzett legalább 2 éves tapasztalat elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez
- Angol nyelv társalgási szintű ismerete
- Felsőfokú végzettség előnyt jelent
- B” kategóriás jogosítvány, gépjárművezetésben szerzett gyakorlat szükséges
- Ügyfélközpontú személyiség
- Jó problémamegoldó képesség és kommunikációs készség

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Egyéb juttatások: autó, laptop, telefon
- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a