www.cvonline.hu

Területi értékesítési képviselő (csomagolástechnika)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 1099226

Papír- és csomagolóiparban tevékenykedő multinacionális partnerünk számára keresünk területi értékesítési képviselői pozícióba dinamikus kollégát budapesti és északkelet-magyarországi munkavégzéssel!

Feladatok:

-A cég termékeinek értékesítése ipari gyártócégek körében
-Korrózióvédelem és export csomagolás termékkör értékesítésének növelése, ezzel kapcsolatos akciótervek kidolgozása
-Új ügyfelek akvirálása, kapcsolatfelvétel
-Meglévő partneri kapcsolatok ápolása, ügyfelek látogatása
-A cég értékesítésének és piaci részesedésének folyamatos növelése
-Piaci információk gyűjtése, az adott terület alapos ismerete
-Rendszeres jelentések készítése
-Értékesítési folyamatot támogató adminisztratív tevékenységek elvégzése

Elvárások:

-3-5 év tapasztalat hasonló jellegű pozícióban
-Műszaki affinitás
-Angol nyelv erős középfokú / kommunikációképes szintű ismerete
-Felsőfokú végzettség előnyt jelent
-"B” kategóriás jogosítvány, gépjárművezetésben szerzett gyakorlat
-Ügyfélközpontú személyiség
-Jó problémamegoldó képesség és kommunikációs készség

Amit kínálunk:

-Versenyképes jövedelem
-Egyéb juttatások: autó, laptop, mobiltelefon
-Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
-Stabil céges háttér

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján