www.cvonline.hu

Területi értékesítési és árukészlet ellenőr

Régió: Heves
Heves
Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2015.06.12.
Hirdetés azonosító: 911009

Magyarország piacvezető sörgyártó vállalatához keresünk értékesítési és árukészlet ellenőr kollégát, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

Feladataid a következők lennének:
- céges autóval járnád Nógrád, Heves, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hajdú-Bihar megyéket, hogy ellenőrizd a területen dolgozó értékesítők munkáját
- az ellenőrzés abszolút objektív szempontok alapján történik: a céges tablet-eden kellene rögzítened a szükséges információkat (pl. hány termék van kihelyezve a polcokra, milyen árak vannak feltüntetve, stb.)
- az elkészült adatok alapján riportokat kellene készítened a vezetőid felé

Elvárások:

Te vagy a tökéletes jelölt, ha:
- dolgoztál már területi képviselőként vagy merchandiser-ként
- nem akarsz értékesíteni, de pontosan és precízen adminisztrálsz
- szeretsz vezetni és szeretnél egy mozgalmas munkakörben dolgozni
- szeretnél egy fiatalos, összetartó és közvetlen csapat tagja lenni
- nyitott vagy és könnyedén beszédbe elegyedsz bárkivel, és ezt üzleti keretek között, professzionális szinten is meg tudod valósítani
- B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési rutinnal rendelkezel

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- rugalmas munkaidő
- utazási lehetőség

Munkavégzés helye: Nógrád, Heves, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hajdú-Bihar megyék területén

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján