www.cvonline.hu

Területi értékesítési és árukészlet ellenőr

Régió: Somogy
Tolna
Tolna
Baranya

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2015.02.23.
Hirdetés azonosító: 843933

Magyarország piacvezető sörgyártó vállalatához keresünk értékesítési és árukészlet ellenőr kollégát, azonnali kezdéssel!

Te vagy a tökéletes jelölt, ha:
- dolgoztál már területi képviselőként vagy merchandiser-ként
- nem akarsz értékesíteni, de pontosan és precízen adminisztrálsz
- szeretsz vezetni és szeretnél egy mozgalmas munkakörben dolgozni
- szeretnél egy fiatalos, összetartó és közvetlen csapat tagja lenni
- nyitott vagy és könnyedén beszédbe elegyedsz bárkivel, és ezt üzleti keretek között, professzionális szinten is meg tudod valósítani
- pécsi, szentlőrinci vagy sásdi lakhellyel rendelkezel

A feladatod az alábbiak lennének:
- céges autóval járnád Baranya, Somogy és Tolna megyéket, hogy ellenőrizd a területen dolgozó értékesítők munkáját
- az ellenőrzés abszolút objektív szempontok alapján történik: a céges tablet-eden kellene rögzítened a szükséges információkat (pl. hány termék van kihelyezve a polcokra, milyen árak vannak feltüntetve, stb.)
- az elkészült adatok alapján riportokat kellene készítened a vezetőid felé

Ha a fenti sorok felkeltették az érdeklődésed, a részletekért olvasd végig az alábbi sorokat:

Feladatok:

- Értékesítő kollégák munkájának rendszeres ellenőrzése megadott kritériumok és túraterv alapján
- Kérdőívek kitöltése tableten objektív szempontok alapján
- Időszakos jelentések készítése és prezentálása
- Vevői adatbázis kezelése, karbantartása
- Folyamatos kapcsolattartás a csapattagokkal, kereskedelmi és az IT részlegekkel

Elvárások:

- legalább középfokú végzettség kereskedelmi, gazdasági területen
- 1 év munkatapasztalat
- határozott fellépésű, dinamikus személyiség
- kiváló numerikus készségek
- megbízhatóság, precizitás, monotónia tűrés
- energikus, proaktív hozzáállás
- jó kommunikációs készség
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin

Előny:
- felsőfokú végzettség
- értékesítésben, FMCG területen szerezett tapasztalat

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- rugalmas munkaidő
- utazási lehetőség

Munkavégzés helye: Baranya, Somogy, Tolna megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a