www.cvonline.hu

Területi értékesítési csoportvezető

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • Középfokú végzettséggel, és minimum 3 éves szakmai és vezetői tapasztalattal rendelkezik direkt értékesítési területen
  • Pozitív, értékesítés orientált szemlélet és stratégiai gondolkodás jellemzi
  • Tud hatékonyan csapatban dolgozni
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik
  • Fejlett a kommunikációs és együttműködési, valamint problémamegoldó képessége

Amit nyújtunk:

  • Stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek
  • Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiváló csapat
  • Ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • Aktív értékesítési csatornák (ügynöki hálózat) teljeskörű menedzselése
  • Az egyéni és aktív értékesítési csatornákra előzetesen meghatározott városi tervszámok elérése (tervszámok, normatívák, kampánykiírás)
  • Szoros kapcsolattartás a vezető üzletkötőkkel, értékesítőkkel, a hatékony információáramlás és a tervszámok elérésének biztosítása
  • A hálózat optimális létszámának biztosítása, értékesítők (ügynökök) felvétele, részvétel a szakmai képzésükben, a csapat motiválása, munkájuk megszervezése, ellenőrzése
  • Az ezzel összefüggő szerződések és megállapodások előkészítése
  • Az aktív értékesítési csatornák teljesítményének elemzése, eltérések kezelése
  • Kereskedelmi ügynöki szerződésben foglaltak betartatása, a nem megfelelőségek jelzése a vezetői szint részére
  • Az üzletkötők coachingolása a munkaidő 50%-ában, analitika elkészítése az erre rendszeresített formanyomtatványon
  • A helyi versenytársi helyzet ismerete és az információk továbbítása
  • Időszakos (heti, havi) beszámolók pontos elkészítése (status riport, kampányriport)
  • Helyi értékesítési kampányok szervezése, lebonyolítása a termékmenedzserekkel egyeztetettek alapján
  • A vállalat belső szabályainak ismerete és betartása
  • Értékesítést támogató rendszerek ismerete
  • Kapcsolattartás a többi osztállyal a feladatok összehangolása, a pontos munkavégzés érdekében
  • Helyi marketing és sales nyomtatványok rendelése, kiosztása az aktív értékesítési csatornák számára
  • Minden kapcsolódó feladat elvégzése az országos vezető utasítása alapján

UPC logó

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó pályázatokat a UPC Karrieroldalon várjuk.