www.cvonline.hu

Területi biztosítóberendezési szakértő (Budapest)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 14 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Területi biztosítóberendezési szakértő

Helység
Budapest

Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések
(műszaki-felügyelet-karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi
vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben
legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • Műszaki problémák megoldására alternatívák kidolgozása, szakmai állásfoglalások kialakítása. Döntés előkészítési javaslat összeállítása.
  • Megfogalmazott szakmai fejlesztési igények értékelése, javaslatok adása a prioritások meghatározására.
  • Szakmai tervek véleményezése, felterjesztése jóváhagyásra, illetve külön - rendeletben szabályozott szintig – jóváhagyása.
  • Vasúti létesítmények és berendezések hatósági bejárásainál, illetve a MÁV Zrt. részére leadott hatósági jogkörben kezdeményezett bejárásokon, ellenőrzéseken a Társaság képviselete. Javaslatot tesz a szükséges intézkedésekre.

A munkakör betöltésének feltételei

  • szakirányú felsőfokú állami iskolai végzettség (közlekedésmérnök, villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök, mérnök informatikus diploma)
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

  • széleskörű Cafetéria
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • utazási kedvezmény

További információ
Link megjelenítése

2017.11.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Tóthné Polónyi Zsuzsanna 06 1/511-1365

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki > Elektromérnök, Gépészmérnök, Közlekedésmérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű