www.cvonline.hu

TERÜLETI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 299 napja lejárt

Az IBIDEN Hungary Kft. japán tulajdonú multinacionális gyártó vállalat. Az anyavállalat több mint 100 éves-, a magyarországi gyár 10 éves múltra tekint vissza. Autóipari beszállítóként dízelmotorok kipufogórendszeréhez gyártunk kerámia alapú részecskeszűrőket.
A vállalat 2005-ben az „Év zöld mezős beruházása”, majd 2013-ban az „Év Befektetője” díjat nyerte el.

Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

Feladatok:

  • Jelenléti ívek kezelése, ellenőrzése
  • Túlóra - és szabadságengedélyek vezetése
  • Bérpapírokkal kapcsolatos teendők intézése
  • Tanfolyamok kihirdetése, tanfolyamokra dolgozók szervezése
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása, adatbevitel
  • Munkaruházattal, egyéni védőeszközökkel és felszerelésekkel kapcsolatos problémák kezelése
  • Kimutatások kezelése
  • Egyéb általános asszisztensi feladatok elvégzése
  • Folyamatos információáramlás biztosítása az érintett terület és a HR Osztály között

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat)
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Elvárások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (MS Office, azon belül is kiemelten az Excel)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló adminisztrációs készség
  • Terhelhetőség, rugalmas attitűd
  • Csapatjátékos szemlélet

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő