www.cvonline.hu

TERÜLETI ASSZISZTENS (HATÁROZOTT IDŐRE)

  • A hirdetés 906 napja lejárt

Feladatok:

  • Jelenléti ívek kezelése, ellenőrzése
  • Túlóra - és szabadságengedélyek vezetése
  • Bérpapírokkal kapcsolatos teendők intézése
  • Tanfolyamok kihirdetése, tanfolyamokra dolgozók szervezése
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása, adatbevitel
  • Munkaruházattal, egyéni védőeszközökkel és felszerelésekkel kapcsolatos problémák kezelése
  • Kimutatások kezelése
  • Egyéb általános asszisztensi feladatok elvégzése
  • Folyamatos információáramlás biztosítása az érintett terület és a HR Osztály között

Elvárások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (MS Office, azon belül is kiemelten az Excel)
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló adminisztrációs készség
  • Terhelhetőség, rugalmas attitűd
  • Csapatjátékos szemlélet

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat)
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol