www.cvonline.hu

Területgazda-Keszthely

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2014.07.25.
Hirdetés azonosító: 826793
lejárt

Megbízónk, a magyar energiagazdaság fontos résztvevője, melyet Magyarország egyik legnagyobb vállalataként tartanak számon. Beruházásaival, működésével nagymértékben hozzájárul a gazdaság és a társadalom fejlődéséhez. Új munkatársat keresünk számukra:

Területgazda pozícióba Keszthelyre (Ref.722.)

Feladatok:

  • Területgazdai hálózat üzemeltetői eszköz felügyelete (információk, panaszok, üzemzavarok elemzése)
  • Adatgyűjtés, hálózatok minősítése (minősítő bejárások, mérések végzése, feldolgozása, kiértékelése), normatív karbantartási, üzemviteli terv lebontása műszaki helyekre
  • Új fogyasztók hálózatra kapcsolása, ügyféligények egyeztetése, a teljesítményváltozások kezelése
  • Éves normatív terv végrehajtása, karbantartási munkák követése, műszaki ellenőrzése, a munkaterület és műszaki átadás összehívása dokumentálása
  • Kivitelezések munkabiztonsági és technológiai ellenőrzési feladatai
  • Hálózati minőségpanaszok, káresetek kivizsgálása

Elvárások:

  • Egyetemi / főiskolai műszaki végzettség: Előnyösen villamosmérnök diploma
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • WINDOWS és MS Office teljes körű használata és egyes SAP modulok használata
  • B kategóriájú vezetői engedély

Előny

  • Hasonló területen szerzett gyakorlat

A munkavégzés helye:

  • Zala megye
  • A jelentkezéseket Nagykanizsa, Marcali és Keszthely vonzáskörzetéből várjuk

Pozíció területe(i):

  • Energia ipar: Áramszolgáltatás
  • Műszaki/Mérnök: Villamosmérnök, Műszaki támogatás

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel mindezen elvárásoknak, önéletrajzát (fényképes magyar nyelvű önéletrajz) a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk július 20-ig. A tárgy mezőben kérjük, jelölje meg a pozíció nevét és referenciaszámát.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu