www.cvonline.hu

Territory Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2015.01.06.
Hirdetés azonosító: 886379

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális Megbízónk a gáz - és olajipari szektor kiemelkedő szereplője.Részére keresünk Territory Manager pozícióba új kollégát, aki a töltőállomások teljeskörű felügyeletét látja el.

Feladatok:

- A területhez tartozó kb. 30 töltőállomás teljes körű felügyelete és folyamatos látogatása (Budapest/Pest megye/további megyék)
- Töltőállomások eredményes működésének biztosítása, minőségellenőrzés
- Üzleti terv készítése, célkitűzések és azok megvalósítása
- Frenchise partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, teljeskörű ügyintézés, problémamegoldás, konfliktus kezelés
- Marketing aktivitásban való együttműködés
- Konkurenciafigyelés
- Riportok készítése, adminisztráció

Elvárások:

- Minimum 5 éves hasonló pozícióban szerzett tapasztalat és/vagy értékesítési területen szerzett csapatvezetői tapasztalat
- Utazási hajlandóság (folyamatos látogatások miatt sok utazással jár)
- Eredményorientált hozzáállás
- Határozott, magabiztos fellépés
- Kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
- Proaktív hozzállás
- Képesség az önálló munkavégzésre
- Aktív, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:

- Stabil háttér
- Versenyképes juttatási csomag

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a