www.cvonline.hu

TERMIKUS SZÁMÍTÁSI MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 970172

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi fejlesztő központja további bővítéséhez keresünk számára szakembereket az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Konzultáció a rendszermérnökökkel és a járműgyártókkal, azok támogatása, különös tekintettel az összes súrlódásos fékszerkezet hőtani tulajdonságaira
  • Súrlódó elemek (féktárcsa, fékbetét, féktuskó) hőtani ellenőrzése, kopási élettartam becslése, kapott eredményekről jelentések készítése
  • Súrlódó elemek projekt-specifikus kiválasztásának támogatása
  • Kapcsolattartás külső és belső vevőkkel

Elvárások

  • Okleveles gépészmérnöki, járműmérnöki vagy közlekedésmérnöki végzettség
  • Hőtani és szilárdságtani ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Sokrétű, párhuzamos feladatok kezelésének képessége
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, csapatmunka

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • Járműtechnikai tapasztalat
  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Biztos, hosszútávra szóló munkalehetőség

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMIKUS SZÁMÍTÁSI MÉRNÖK, Budapest (Dél-Pest)