www.cvonline.hu

TERMELŐESZKÖZ-LÍZING ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

  • A hirdetés 1083 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő Bankcsoport lízing leányvállalatához keresünk ambiciózus munkatársat

munkakörbe, Budapestre.

Termelőeszköz, elsősorban mezőgazdasági gépek terén értékesítési és hálózatépítési tapasztalattal rendelkező, jó kommunikációs készséggel bíró, új kihívásokat kereső, munkavállalót keresünk.

Feladatok:

  • új ügyfél és szállítói (vendor) kapcsolatok kialakítása,
  • kapcsolattarás értékesítési partnerekkel és fiókokkal,
  • értékesítési csapat felépítése, koordinációja,
  • termékfejlesztés,
  • értékesítési szakterület szabályzatainak karbantartása,
  • értékesítési eredmények jelentése a vezetőség felé.

Az ideális jelölt:

  • felsőfokú pénzügyi/gazdasági/számviteli végzettségű,
  • termelőeszköz lízing sales tapasztalattal rendelkezik,
  • piaci kapcsolatokkal, első sorban szállítói kapcsolatokkal rendelkezik.

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony,
  • modern munkakörülmények,
  • piaci bérezés.

Önéletrajzokat az e-mail címre várjuk, a levél tárgyában megjelölve a pályázó nevét és a megpályázni kívánt pozíciót.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő