www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 1048490
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, a nyugat-dunántúli régió járműiparának meghatározó szereplője, egy 115 éves múltra visszatekintő német cég szombathelyi leányvállalata, amely világszerte elismert, kiváló minőségű vontatott jármű-futóműveket és felfüggesztési rendszereket, valamint agrár-gépipari termékeket gyárt és értékesít, az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

TERMELÉSVEZETŐI ASSZISZTENS

Feladatok:
  • A termelésvezető támogatása a termelési tervek megvalósíttatásában, általános helyettesítési feladatok ellátása távolléte esetén
  • Közreműködés a stratégiai célok lebontásában, a végrehajtás nyomon követése és dokumentálása
  • Részvétel a termelést érintő üzleti tervezésben
  • Projektvezetői feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a termelést kiszolgáló társszervezetekkel, illetve anyavállalattal és a külföldi partnerekkel
Elvárások:
  • Gépészmérnök végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés
  • MS Office programok ismerete
Előny:
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Projektmenedzsment tapasztalat
Munkavégzés helye:
  • Szombathely

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Vas