www.cvonline.hu

Termelésvezető

  • A hirdetés 324 napja lejárt

Komárom-Esztergom megyei megbízó Partnerünk részére keresünk határozott, kiváló kommunikációs készséggel és több éves autóipari termelésben szerzett vezetői tapasztalattal rendelkező Termelésvezető munkatársat, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • A gyár teljes termelési területének irányítása
  • Műszakvezetők és logisztikus munkatársak munkájának koordinálása
  • Napi szintű, a termelésben felmerülő problémák okainak feltárása, azok megoldásában való aktív részvétel
  • Folyamatos működés felügyelete, ehhez szükséges erőforrások rendelkezésre állásának biztosítása
  • Termelési területek folyamatos ellenőrzése, a teljesítmény mutatók nyomon követése
  • A termelési- és az anyagáramlási folyamatok hatékony megszervezése, operatív irányítása
  • Termelékenység javítása, költségcsökkentési lehetőségek feltárása

Elvárások:

  • Felsőfokú (műszaki) végzettség
  • Minimum 6 éves autóipari (TIER 1) termelésben szerzett, vezetői tapasztalat
  • Autóipari szabványok ismerete
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (német előny)
  • Nagyfokú önállóság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Proaktív gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Lean ismeretek előny

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és a bruttó bérigény feltüntetésével.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő