www.cvonline.hu

TERMELÉSVEZETŐ

  • A hirdetés 567 napja lejárt

Partnerünk francia tulajdonú multinacionális műanyagipari vállalat. Az elmúlt 50 évben Franciaországban, Németországban, Lengyelországban, Szlovákiában, Észak-Afrikában és Magyarországban hoztak létre üzemeket, ahol több iparág részére gyártanak termékeket így az autóiparba, elektronikaiparba, építőiparba. Termékeik megtalálhatóak repülőgépeken, háztartásokban, orvosi eszközökben, sporteszközökben, egyaránt. Jelenleg a magyarországi üzemükbe keresnek a fröccsöntő üzem élére termelésvezető kollégát.

Feladatok:

►    Irányítja a termelési részleget, koordinálja és ellenőrzi tevékenységeit, értékeli az eredményeket

►    Ellenőrzi a gyártás ütemezését, gyártási folyamatok betartását, a minőségügyi kritériumok betartását, hibaanalízist

►    Nyomon követi a teljesítményt, mutatókat készít

►    Hatékonyan gazdálkodik az erőforrásokkal: biztosítja a működési feltételeket, oktatja a személyzetet

►    Részt vesz a folyamatjavítással kapcsolatos projektekben

►    Együttműködik a társosztályokkal

Elvárások:

►    Műanyagipari végzettség

►    Legalább 5 éves szakmai tapasztalat fröccsüzemben

►    Csapatirányításban szerzett tapasztalat

►    Angol és/vagy francia nyelv ismerete

►    Határozott fellépés, önállóság

►    Megbízhatóság, precíz munkavégzés

►    Kiváló kommunikációs készség

Amit kínál:

►    Folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség

►    Változatos, önálló, felelősségteljes munkakör

►    Versenyképes jövedelem

►    Dinamikus, fiatal csapat

►    Stabil vállalati háttér

Amit az Enloyd kínál:

►    Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

►    Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket

►    Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata

►    Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát

►    Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk

►    Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő