www.cvonline.hu

Termelésvezető

  • A hirdetés 711 napja lejárt

A Leier Hungária Kft. Magyarország vezető építőanyag-gyártója Győri Gyárába munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Irányítani egy műszak munkáját
  • Munkatársak feladatait meghatározni
  • A megrendelt tételeket határidőre legyártatni
  • Figyelemmel követni az alapanyagok beszállítását
  • Megkövetelni a minőségi munkavégzést
  • A termeléshez kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Részvétel a Gyár vezetésében

Munkáját támogatja, a műszaki igazgató, termelésvezető a másik műszakból, karbantartás vezető, a munka előkészítés, betontechnológiai labor.

Elvárások:

  • Vezetői tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (Műszaki előny!)
  • MOTIVÁCIÓ
  • Német nyelvtudás előny, de nem elvárás
  • Kétműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Megbízható munkahely egy jól menő cégnél – hosszútávra.
  • Személyes fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Jó csapat – „ahol segítenek egymásnak az emberek”
  • Versenyképes fizetés és juttatáscsomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi  e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő