www.cvonline.hu

Termelésvezető

  • A hirdetés 713 napja lejárt

A J. H. Ziegler cégcsoport mintegy 300 fővel műszaki textíliákat gyárt autóipari- és egyéb ipari felhasználásra németországi Achern és Lambrecht, kínai Huzhou, valamint Magyarországon, bábolnai telephelyein. Erőteljes növekedésünket szeretnénk a jövőben is tovább folytatni.

Társaságunk további fejlődésének biztosítása érdekében magyarországi telephelyünkre, fiatalos csapatba azonnali belépéssel keresünk;

Termelésvezetőt

Feladatok:

  • A gyártási terület vezetése, gyártási folyamatok szervezése, koordinálása
  • Termelési folyamatok tervezése, erőforrások optimalizálása, értékáram menedzsment
  • A termelési mutatószámok nyomon követése, javítása, riportok elkészítése a vezetőség felé
  • A termelési területen zajló fejlesztések teljes koordinációja, változásmenedzsment
  • A termelés tervezése, döntések meghozatala a gyártásról a kiszállítási igényeknek megfelelően
  • Felelősség a termelési készletekért és azok teljes kontrollja
  • A karbantartási folyamatok koordinálása, azok gördülékeny működtetése
  • A minőségügyi, munkavédelmi előírások, gyártási és technológiai utasítások megismertetése és betartatása
  • A dolgozók oktatási programjának összeállítása, létszámtervezés, teljesítményértékelő rendszer, működtetése, közvetlen beosztottak irányítása és munkájuk értékelése
  • Kapcsolattartás a németországi központtal

Elvárások:

  • Abszolvált felsőfokú műszaki végzettség
  • Többéves, termelésben szerzett releváns vezetői tapasztalat, textilipar előnyt jelent
  • Gépek karbantartásában szerzett elméleti és gyakorlati tapasztalat, mély műszaki ismeretek
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • ISO/TS 16949 autóipari szabvány ismerete
  • Kiemelkedő vezetői, motivációs készségek, magas felelősségvállalási szint
  • Gyártásirányítási rendszerek ismerete
  • Magas szociális kompetencia és csapatjátékos jellem
  • Elkötelezettség, megbízhatóság, rugalmasság
  • Önálló munkavégzés, érvényesülési képesség
  • Magabiztos MS-Office használat
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és cafeteria
  • Stabil munkahely
  • Modern, fiatalos, családias hangulatú munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség és kihívásokkal teli munkakör
  • Változatos feladatok és projektek

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre fényképes szakmai önéletrajzát motivációs levéllel a következő e-mail címre.

J.H. Ziegler Magyarország Kft.

2943 Bábolna,

Ipar u. 3.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol