www.cvonline.hu
Termelésvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2015.05.01.
Hirdetés azonosító: 925700
lejárt

Autóipari szektorban tevékenykedő ügyfelünk részére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

-          Termelési folyamatok meghatározása, koordinálása, erőforrások optimalizálása

-          Költséghatékony termelés biztosítása

-          Gyártási programok megvalósítása a határidők, költséghatékonyság és minőségi követelményeket figyelembe véve

-          Dolgozók mentorálása, motiválása, oktatási programok összeállítása, létszámtervezés

-          Termelési mutatószámok nyomon követése, javítása, riportok elkészítése

-          Termelési folyamatok fejlesztése

-          Termelési prioritások meghatározása a termelési célok figxyelembe vételével

-          Minőségügyi, munkavédelmi előírások, gyártási és technológiai utasítások betartatása

-          5S bevezetése, nyomon követése

Elvárások:

-          Felsőfokú műszaki végzettség

-          Jó írásbeli és kommunikációs angol nyelvtudás

-          Minimum 3 éves termelésvezetői tapasztalat autóipari gyártási területen

-          Folyamatos fejlesztésre, javításra való törekvés

-          Kiemelkedő vezetői, motivációs készségek

-          Határozott, problémamegoldó személyiség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.