www.cvonline.hu

Termelésvezető

  • A hirdetés 591 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, Nógrád megyei megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • 30-40 fő öntödei dolgozó szakmai irányítása
  • Előre elvárt célok teljesítése a termelési program alapján
  • Részvétel a termelési program tervezésében, elkészítésében
  • Napi szintű, operatív üzemvezetés
  • Minőség fenntartása, új termékek bevezetése esetén a gyártás koordinálása
  •  A munkakör állandó jelenlétet kíván az öntödében, veszélyes munkakörülmények között

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség  (Gépész-, kohó-, vagy anyagmérnök)
  • Fémiparban, üzemi körülmények között szerzett gyakorlat
  • Kiváló vezetői és együttműködési képesség
  • Határozott fellépés és problémamegoldó képesség

Előny:

  • Öntödei tapasztalat

Helyek Nógrád
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő