www.cvonline.hu

Termelésvezető

  • A hirdetés 832 napja lejárt

A Lear Corporation a Fortune 500-as listában felsorolt vállalat, amelynél tehetséges alkalmazottak világszínvonalú termékeket terveznek és gyártanak. Mint az autóipar vezető beszállítója az ülés és elektromos rendszerek területén, a Lear globális képességekkel, de egyedi kötelezettségvállalással szolgálja ki ügyfeleit. A Lear központja Southfieldben, Michigan államban található és világszerte 35 országban, 207 helyen üzemel, ahol közel 98000 dolgozót alkalmaz. A Lear-t a New York-i tőzsdén [LEA] néven jegyzik.

A Lear Corporation Hungary Kft. győri telephelyére azonnali belépéssel keres

munkatársat.

Szakmai/ Általános feladatok:

  • A termelési feladatok megszervezése, a végrehajtás feltételeinek megteremtése 3 műszakos munkarend valamint több mint 400 operátor esetén
  • A termelés operatív irányítása és ellenőrzése, a felmerült zavarok és akadályok elhárítása
  • Vevői minőségi és mennyiségi célok folyamatos felügyelete, betartatása a JIT üzem
  • Technológiai fegyelem és a minőségbiztosítási követelmények betartatása
  • A termelés hatékonyságának maximalizálása
  • Költség - és veszteség csökkentő intézkedések bevezetése
  • Termelési mutatók értékelése, akciótervek kidolgozása
  • Beosztott dolgozók munkaköri leírásának készítése, munkájuk értékelése
  • Folyamatos fejlesztés és képzés
  • A vállalati és termelési célkitűzések követése, ismertetése
  • Az alárendelt költséghelyek költségvetésének kidolgozása és betartása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 4 éves autóipari,  termelési vezető pozícióban szerzett tapasztalat;
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás, angol nyelvtudás előny
  • Lean, Six Sigma ismeretek, gyakorlati tapasztalattal
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Versenyképes vállalati csomag
  • Multinacionális környezet, stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben a pozíció felkeltett érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzát német és magyar nyelven az alábbi e-mail címre küldje.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő