www.cvonline.hu

TERMELÉSVEZETŐ

  • A hirdetés 810 napja lejárt

Közel 10 éve működő magyar tulajdonú, műanyagiparral foglalkozó és jelentős exporttal rendelkező Pest-megyei vállalkozás

TERMELÉSVEZETŐT

keres.

Főbb feladatok:

  • a termelés irányítása, ellenőrzése, optimalizálása
  • termelési részegység vezetése, dolgozók teljesítményének értékelése
  • meghibásodások és gyártási problémák elhárítása, elháríttatása
  • az üzem termelési feladatai és az optimális erőforrás-felhasználás biztosítása
  • az előírások és utasítások betartásának folyamatos ellenőrzése
  • az általános üzemi rend biztosítása, a munkafegyelem- és biztonság fenntartása, az elvárt minőség biztosítása
  • termelési folyamatok és módszerek javítása, fejlesztése
  • létszám- és szabadságtervezés
  • termeléssel, beosztottakkal kapcsolatos hatékony problémamegoldás és konfliktuskezelés, megfelelő érdekérvényesítés

Elvárások:

  • minimum középfokú műszaki végzettség
  • minimum 3 éves termelési csoportvezetői vagy műszakvezetői tapasztalat
  • felhasználó szintű, aktív számítógépes ismeretek
  • önálló munkavégzés, eredményorientált gondolkodásmód
  • jó kommunikációs- és vezetői készség
  • magas szintű problémamegoldó képesség
  • adott esetben több műszakos munkavégzés vállalása

Előnyt jelent:

  • műanyagipari tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • targonca- és darukezelői jogosítvány

Munkavégzés helye:

Dabas

Önéletrajzokat a megadott e-mail címre várunk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő