www.cvonline.hu

Termelésvezető

Régió: Heves
Heves

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2015.01.24.
Hirdetés azonosító: 832304

Német tulajdonú, magasrakodó és egyedi gépek, acélszerkezetek gyártásával foglalkozó partnerünk gyöngyösi telephelyére keresünk munkatársat Termelésvezető pozícióba.

Feladatok:

- Az aktuális gyártási folyamatok felügyelete, a vonatkozó szabályok, előírások betartása és betartatása
- Felelősség az elkészült szerkezetekért és a minőségi követelmények betartásáért
- Az esetleges eltérésekhez/hibákhoz kapcsolódó tájékoztatási kötelezettség, a hibák és eltérések javítása
- A biztonsági és minőségügyi szabványok betartása és számonkérése
- A beosztottak munkájának támogatása és ellenőrzése
- A termelés közben felmerülő műszaki, erőforrásbeli, üzemi problémák megoldása
- Jelentések, értékelések készítése a termelésről, azok prezentálása a vezetőség felé
- A termelékenység optimális kihasználása
- Munkaerő tervezése, részvétel a munkaerő kiválasztásában, a dolgozók teljesítményének értékelésében

Elvárások:

- Forgácsoló üzemben szerzett tapasztalat, több felfogásos marási technológiák ismerete
- Minimum 2-3 éves vezetői tapasztalat hasonló környezetben
- Magabiztos gyártástechnológiai ismeretek, rajzok olvasása (acélszerkezet gyártás)
- Kommunikáció képes német és/vagy angol nyelvtudás
- Önálló döntésre képes, felelősségteljes hozzáállás
- Határozott személyiség, proaktivitás, kreativitás, fejlesztő szemlélet

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés és juttatások
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Professzionális munkakörnyezet
- Biztos vállalati háttér

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján