www.cvonline.hu

Termelésvezető

  • A hirdetés 1069 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

TERMELÉSVEZETŐ

Feladatok:

  • Fröccsöntő és szerelde részleg vezetése
  • A részlegeken a folyamatok optimalizálása 5S szerint
  • Műszakvezetők munkájának felügyelete, szakmai támogatása
  • Bemintázás és szerszámcsere esetén a személyzet szakmai támogatása
  • Üzemi eszközök megelőző karbantartásának tervezése, koordinálása
  • Fröccsszerszám karbantartás, felújítás, javítás koordinálása
  • Vállalatirányítási rendszer használata
  • Határidők, hatékonyság, minőség biztosítása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Műanyagiparban (fröccsöntés) szerzett több éves gyakorlati tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Minimum középfokú német vagy angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, proaktív személyiség

Előny:

  • ·    Felsőfokú műszaki végzettség

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Családias, barátságos környezetben történő munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Somogy megye
Helyek Somogy
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő