www.cvonline.hu

Termelésvezető

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2014.08.29.

Pozíció leírása / Job description

Német tulajdonú elektromechanikai részegységeket fejlesztő és gyártó partnerünk csapatának bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

- Termelés irányítás
- Gyártási technológia és gyártási folyamatok felügyelete, optimalizálása, fejlesztése
- Termeléssel összefüggő anyaggazdálkodás felügyelete
- Termelés hatékonyságának elemzése, jelentések készítése a felsővezetés felé
- Új termék bevezetési projketek műszaki koordinációja
- Kapcsolattartás a beszállítókkal és a német anyavállalattal
- Értékesítés műszaki támogatása
- Szoros együttműködés a minőségirányítással és a termékfejlesztéssel
- Infrastruktúra, üzemi karbantartási feladatok felügyelete
- Munkavédelmi és tűzvédelmi tevékenység felügyelete
- A termelés eredményes képviselete a vevői és tanúsító auditokon

Elvárások:

- Gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség
- Legalább 4-5 éves vezetői tapasztalat elektronikai részegység szerelő tevékenység irányításában
- Tárgyalóképes NÉMET vagy ANGOL nyelvtudás
- Lean ismeretek, vállalatirányítási rendszer alkalmazói ismerete előnyt jelent
- Dinamikus, határozott személyiség, proaktív hozzáállás

Amit kínálunk:

- Modern munkahely, nemzetközi vállalati kultúra
- Versenyképes javadalmazás és juttatások
- Kihívásokkal teli feladatkör
- Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -