x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

TERMELÉSVEZETŐ

Fragicslov s.r.o.
Hozzáadva 2012.08.23.
Hirdetés azonosító: 437102
lejárt

Szlovákiába, a határtól 12 kilométerre lévő Tupába egy nagyhírű belga bútorgyártó cégcsoporthoz tartozó vállalat, a több mint 10 éve működő Fragicslov s.r.o új üzemébe TERMELÉSVEZETŐT keres.

Feladatok:

  • termelés beindítása és irányítása
  • a munka megszervezése
  • a megrendelések nyomon követése
  • a csoportvezetők és a dolgozók irányítása
  • rend, tisztaság fenntartása
  • termelési procedúrák betartása

Elvárásaink:

  • felsőfokú vagy mérnöki végzettség előny
  • faipari gyakorlat vagy termelésben szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs képesség
  • kimagasló szervező készség
  • gyorsaság, hatékonyság, pontosság, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • érdekes, változatot munka
  • munkához illeszkedő fizetés és egyéb juttatások

Fényképes szakmai önéletrajzot várunk az alábbi e-mail címre, melynek tárgyában kérjük feltüntetni a „Termelésvezető Tupa” megjelölést.

A jelentkezéseket maximum Tupa 50 kilométeres vonzáskörzetéből várjuk.

Munkavégzés helye:
Szlovákia, Tupa
Kategória
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Termelés / Gyártás, Külföldi munka, Műszaki / Mérnök
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Heves, Borsod-Abaúj-Zemplén, Komárom-Esztergom, Nógrád, Pest, Külföld

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése