www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.20.
 Hirdetés azonosító: 374372
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Tatabányai gyárunkban világhírű cégek számára gyártunk multimédiás, telekommunikációs, illetve autóipari elektronikai termékeket. Ez magába foglalja többféle nyomtatott áramköri kártya legyártását és a kész egységek összeszerelését, tesztelését. Ehhez keressük termelési osztályunkra az alábbi kollegát, aki a következő feladatokat fogja végezni:

Termelésvezető

Ellátandó feladatok, célok:
•    Rábízott termelési részleg irányítása, termelési célok betartatása
•    Létszámtervezés
•    Oktatások szervezése

•    Vevői igények kielégítése,
•    Minőségbiztosítási előírások betartatása

A pozíció betöltéséhez szükséges elvárásaink:
•    Elektronikai gyártásban szerzett min 5 éves vezetői tapasztalat
•    Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
•    Lean tapasztalat
•    Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•    Emberközpontú gondolkodásmód

•    Jó kommunikációs készség, csapatjátékos, stressztűrő képesség.

Amennyiben állásunk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése