www.cvonline.hu

Termelésvezető

Régió: Komárom-Esztergom

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.10.31.
Jelentkezési határidő: 2017.11.01.
Hirdetés azonosító: 1179804
lejárt

Termelésvezetőt keresünk Komárom-Esztergom megye Budapesthez közel eső részén elhelyezkedő gyártópartnerünk számára. A vállalat versenyképes juttatási csomagot, szükség esetén költözési- vagy bejárási támogatást biztosít a leendő termelésvezető számára.

A termelésvezető feladatai:

- Gyártási tevékenység felügyelete, szervezése, szükséges erőforrások meghatározása
- Dolgozók irányítása, értékelése, fejlesztése, KPI-ok meghatározása
- Biztonsági előírások, szabályok betartatása
- Termelési tervek meghatározása, dokumentációk, riportok készítése
- Teljesítményi mutatószámok nyomon követése, fejlesztése
- Kapcsolattartás a társosztályokkal és az operációs vezetővel

Elvárások a termelésvezetővel szemben:

- Felsőfokú mérnöki végzettség
- Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete szóban és írásban
- Min. 3 éves vezetői pozícióban szerzett releváns tapasztalat
- LEAN tapasztalat előnyt jelent
- Nyitottság fejlődésre, tanulásra

Éves juttatási csomag: bruttó 10.000.000 HUF-tól

Amennyiben a pozíció felkeltette a figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.