www.cvonline.hu
Termelésvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.04.
Jelentkezési határidő: 2016.11.04.
Hirdetés azonosító: 1086100
lejárt

Német autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • A termelés irányítása
  • A termelési tervek teljesítése
  • A folyamatos termelés biztosítása
  • A termelés maximális termelékenységének biztosítása
  • A hatékonyság folyamatos javítása
  • Munkafolyamatok optimalizálása az átfutási idők és a költségek csökkentése érdekében
  • Együttműködés a minőségügyi részleggel a reklamációk ledolgozásában
  • Csoportmegbeszélések szervezése
  • Rendszeres együttműködés a társrészlegekkel, cégvezetéssel, anyavállalattal

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Minimum 5 éves vezetői tapasztalat az autóipar területén
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Kezdeményezőkészség, nagyfokú önállóság, együttműködési képesség, határozott fellépés
  • Motivációs és kommunikációs készség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.