www.cvonline.hu

Termelésvezető

Mérnökként többéves tapasztalattal rendelkezik a gyártás-termelés területén? Magabiztosan helyt áll emberek vezetésében és az autóipar világa is érdekli? Autóipari beszállító partnerünk számára keresünk új kollegát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Termelési tervfeladatok és célkitűzések megvalósítása;
  • A termelési tevékenységek szervezése, ellenőrzése, műszakvezetők irányítása;
  • Munkafeltételek és működési feltételek biztosítása, szabályozása;
  • Erőforrásokkal való hatékony gazdálkodás, költségterv készítése;
  • Tervezési munkák ellenőrzése, esetenkénti tervezési feladatok;
  • Hiányosságok feltárása, munkamódszerek javítása;
  • Termelésben dolgozó munkatársak irányítása, értékelése és motiválása;
  • Közvetlen jelentési kötelezettség az ügyvezető felé.

Elvárás:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Gyártás-termelésben szerzett minimum 5 éves tapasztalat;
  • Legalább 2 éves vezetői tapasztalat;
  • Hegesztési területen szerzett tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás;
  • Pontos és megbízható, határozott kiállású, döntésképes személyiség;
  • Tervezési feladatokban jártasság;
  • Proaktív, önálló munkavégzés, nagy munkabírás;
  • Jó csapatjátékos.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem (alapbér, cafeteria, bónusz, céges autó);
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.