www.cvonline.hu

TERMELÉSVEZETŐ

  • A hirdetés 317 napja lejárt

 Az OSI Food Solutions Hungary Kft. az OSI cégcsoport tagja, amely a világ egyik vezető nemzetközi húsipari vállalata, Magyarországon az egyik legnagyobb feldolgozott hústermékeket gyártó üzeme.

 Az amerikai anyavállalat, az OSI Group LLC 16 országban működő 60 üzemével több, mint 50 éve tölt be vezető szerepet a feldogozott hústermékek előállításában és értékesítésében.

  A bábolnai termelőüzemünkbe keressük tapasztalt kollégánkat

 munkakörbe

Feladatok

  • a rendelkezésre álló gyártókapacitások hatékony, gazdasásos működtetése
  • közvetlenül irányítja a termelés folyamatait, felügyeli a termeléssel kapcsolatos feladatokat és a folyamatok terv és előírás szerinti végrehajtását
  • gondoskodik a gyártás felügyeletéről, a termelés folyamatosságáról, a tervezett mennyiségek legyártásáról, továbbá gondoskodik a munkafegyelmi és a munkabiztonsági előírások betartatásáról
  • a termelési folyamatokhoz szükséges KPI teljesítménymutatók használata
  • rendszeresen ellenőrzi a felügyelete alá tartozó termelőeszközök rendeltetésszerű használatát, részt vesz azok üzembiztonságának folyamatos fenntartásában
  • felelős a munkavédelemért és az üzemterület rendjének, tisztaságának felügyeletéért
  • felügyeli az érvényben lévő technológiai és minőségbiztosítási előírások betartását, a gyártási folyamatok minőségét
  • támogatja a gyártáshoz kapcsolódó alapanyagok szükséglettervezését,
  • gondoskodik a takarékos költség- és anyaggazdálkodásról
  • elkészíti a termelést érintő beruházási terveket, költségvetéseket
  • közvetlen kapcsolatot tart és irányítja a termelés irányítását végző munkatársakat
  • felelős és aktívan részt vesz a munkatársak fejlesztésében, teljesítményértékelésben
  • heti, havi és éves jelentések és egyéb kimutatások összeállítása

Elvárások

  • felsőfokú főiskolai/egyetemi műszaki, vagy élelmiszermérnök végzettség
  • élelmiszeripari gyártó üzemben (húsipari előny), hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • angol nyelv tárgyalóképes ismerete szóban és írásban
  • munkatársak vezetésében, motiválásában szerzett több éves tapasztalat
  • stratégiai gondolkodásmód
  • határozott fellépés és jó kommunikációs készség
  • jó kapcsolatteremtő és stressz tűrő képesség
  • jó koordinációs készség
  • jó elemzőkészség
  • rugalmasság

Előny

  • német nyelv ismerete
  • LEAN gyártási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatás, cafetéria
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus környezet

CSATLAKOZZON HOZZÁNK ÉS LEGYEN  RÉSZESE EGY FIATALOS, DINAMIKUS CSAPATNAK!

 Fényképes önéletrajzot az E-mail cím megjelenítése email címre kérjük küldeni.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol